Kętrzyn W Wyszukiwarce Google

Czego dowiesz się z tego wpisu?

Oceń tą stronę!
[Wynik: 1 Średnio: 5]

Kętrzyn to miejsce gdzie sporo się dzieje. Od wakacyjnych występów w amfiteatrze po halowe mecze siatkarskie. To miasto oferuje wiele, a jego mieszkańcy idąc z duchem czasu tłumnie korzystają z urządzeń z dostępem do Internetu. W tym artykule zajmuję się dość ciekawym zagadnieniem jakim jest analiza tego, czego szukają osoby zainteresowane Kętrzynem, a mianowicie – które w swoich wyszukiwanych frazach uwzględniają słowo „Kętrzyn”.

Jakie frazy zawierające słowo Kętrzyn wyszukują mieszkańcy?

Pogoda długoterminowa Kętrzyn – miejsce 10

Sporo bo aż tysiąc trzysta osób miesięcznie wyszukuje informacji o pogodzie długoterminowej w Kętrzynie. Popularne są usługi Google w tym zakresie ale to pogoda.interia.pl znajduje się na pierwszym miejscu na SERP (search engine results page (strona wyników wyszukiwania)).

Bricomarche Kętrzyn – miejsce 9

Kętrzyniacy uwielbiają zakupy budowlane? Taki wniosek można odnieść sądząc po tysiącu trzystu zapytaniach do Google miesięcznie. Na pierwszym miejscu znajduje się podstrona sklepu bricomarche w Kętrzynie.

Kebab Kętrzyn – miejsce 8

Chociaż kebab to oryginalnie danie kuchni tureckiej to w Polsce przyjął się i zagościł na dobre. W Kętrzynie również. Frazę „Kebab Kętrzyn” kętrzyniacy wpisują średnio ok. 1600 razy w ciągu miesiąca. Tutaj prym wiodą wizytówki Google, ale jako strona na pierwszym miejscu wyświetla się profil facebook „kebab beata sobieraj” tzw. „przy rondzie”.

Pce Kętrzyn – miejsce 7

Miejsce siódme należy do osób zainteresowanych kształceniem. Chodzi oczywiście o PCE w Kętrzynie. Tysiąc sześćset zapytań miesięcznie. Jako pierwsza wyświetla się strona PCE w Kętrzynie.

Powiatowy urząd pracy Kętrzyn – miejsce 6

Urząd pracy w Kętrzynie to miejsce dość oblegane. Ok. tysiąc sześćset osób miesięcznie wyszukuje strony internetowej urzędu. Czy znajduje? Pierwsza strona w SERP podpowiada żeby zajrzeć na ketrzyn.praca.gov.pl/

Kino Kętrzyn – miejsce 5

Kętrzyniacy uwielbiają kino! Na to wychodzi… Aż 1600 osób miesięcznie wysyła zapytanie do Google w sprawie kina w Kętrzynie. Co znajduje? Oczywiście stronę Kino Gwiazda.

Kętrzyn pogoda – miejsce 4

Niczym wróżbita Maciej wielu Kętrzyniaków próbuje odkryć co zmieni się w pogodzie w najbliższym czasie. Tym razem aż dwa tysiące czterysta osób pyta o pogodę. Kto pierwszy? Interia pogoda.

Olx Kętrzyn – miejsce 3

Portale z drobnymi ogłoszeniami cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem. Wśród nich prym wiedzie olx który również w Kętrzynie może pochwalić się dużą popularnością. 2900 zapytań miesięcznie. Oczywiście olx na pierwszym miejscu.

Praca Kętrzyn – miejsce 2

Drugie miejsce świadczy o tym, że w Kętrzynie jest wiele osób szukających pracy. Trzy tysiące sześćset zapytań robi wrażenie. Tutaj na SERP duża konkurencja pomiędzy olx i pracuj.pl.

Spotted Kętrzyn – miejsce pierwsze

Ogłoszenia typu „zrobię paznokcie w okazyjnej cenie” czy reklama lokalnych firm to coś co najbardziej przyciąga Kętrzyniaków. 5400 zapytań do Google o tej treści kieruje nas na lokalne spotted.

Jeżeli podoba Ci się ta lista daj nam znać w komentarzu pod postem na naszym fejsie. Dzięki 🙂

Dodaj komentarz >>

Oceń tą stronę!
[Wynik: 1 Średnio: 5]

AUTOR WPISU

Profesjonalnie zajmiemy się Twoim pomysłem. Skontaktuj się jeżeli chcesz osiągnąć sukces.

Twoje imię
To pole jest wymagane!
To pole jest wymagane!
Twój numer telefonu
To pole jest wymagane!
To pole jest wymagane!
Twój adres email
To pole jest wymagane!
To pole jest wymagane!