Kętrzyn W Wyszukiwarce Google

Czego dowiesz się z tego wpisu?

Kętrzyn to miejsce gdzie sporo się dzieje. Od wakacyjnych występów w amfiteatrze po halowe mecze siatkarskie. To miasto oferuje wiele, a jego mieszkańcy idąc z duchem czasu tłumnie korzystają z urządzeń z dostępem do Internetu. W tym artykule zajmuję się dość ciekawym zagadnieniem jakim jest analiza tego, czego szukają osoby zainteresowane Kętrzynem, a mianowicie – które w swoich wyszukiwanych frazach uwzględniają słowo “Kętrzyn”.

Jakie frazy zawierające słowo Kętrzyn wyszukują mieszkańcy?

Pogoda długoterminowa Kętrzyn – miejsce 10

Sporo bo aż tysiąc trzysta osób miesięcznie wyszukuje informacji o pogodzie długoterminowej w Kętrzynie. Popularne są usługi Google w tym zakresie ale to pogoda.interia.pl znajduje się na pierwszym miejscu na SERP (search engine results page (strona wyników wyszukiwania)).

Bricomarche Kętrzyn – miejsce 9

Kętrzyniacy uwielbiają zakupy budowlane? Taki wniosek można odnieść sądząc po tysiącu trzystu zapytaniach do Google miesięcznie. Na pierwszym miejscu znajduje się podstrona sklepu bricomarche w Kętrzynie.

Kebab Kętrzyn – miejsce 8

Chociaż kebab to oryginalnie danie kuchni tureckiej to w Polsce przyjął się i zagościł na dobre. W Kętrzynie również. Frazę “Kebab Kętrzyn” kętrzyniacy wpisują średnio ok. 1600 razy w ciągu miesiąca. Tutaj prym wiodą wizytówki Google, ale jako strona na pierwszym miejscu wyświetla się profil facebook “kebab beata sobieraj” tzw. “przy rondzie”.

Pce Kętrzyn – miejsce 7

Miejsce siódme należy do osób zainteresowanych kształceniem. Chodzi oczywiście o PCE w Kętrzynie. Tysiąc sześćset zapytań miesięcznie. Jako pierwsza wyświetla się strona PCE w Kętrzynie.

Powiatowy urząd pracy Kętrzyn – miejsce 6

Urząd pracy w Kętrzynie to miejsce dość oblegane. Ok. tysiąc sześćset osób miesięcznie wyszukuje strony internetowej urzędu. Czy znajduje? Pierwsza strona w SERP podpowiada żeby zajrzeć na ketrzyn.praca.gov.pl/

Kino Kętrzyn – miejsce 5

Kętrzyniacy uwielbiają kino! Na to wychodzi… Aż 1600 osób miesięcznie wysyła zapytanie do Google w sprawie kina w Kętrzynie. Co znajduje? Oczywiście stronę Kino Gwiazda.

Kętrzyn pogoda – miejsce 4

Niczym wróżbita Maciej wielu Kętrzyniaków próbuje odkryć co zmieni się w pogodzie w najbliższym czasie. Tym razem aż dwa tysiące czterysta osób pyta o pogodę. Kto pierwszy? Interia pogoda.

Olx Kętrzyn – miejsce 3

Portale z drobnymi ogłoszeniami cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem. Wśród nich prym wiedzie olx który również w Kętrzynie może pochwalić się dużą popularnością. 2900 zapytań miesięcznie. Oczywiście olx na pierwszym miejscu.

Praca Kętrzyn – miejsce 2

Drugie miejsce świadczy o tym, że w Kętrzynie jest wiele osób szukających pracy. Trzy tysiące sześćset zapytań robi wrażenie. Tutaj na SERP duża konkurencja pomiędzy olx i pracuj.pl.

Spotted Kętrzyn – miejsce pierwsze

Ogłoszenia typu “zrobię paznokcie w okazyjnej cenie” czy reklama lokalnych firm to coś co najbardziej przyciąga Kętrzyniaków. 5400 zapytań do Google o tej treści kieruje nas na lokalne spotted.

Jeżeli podoba Ci się ta lista daj nam znać w komentarzu pod postem na naszym fejsie. Dzięki 🙂

Dodaj komentarz >>

Oceń tą stronę!
[Wynik: 1 Średnio: 5]

AUTOR WPISU

Profesjonalnie zajmiemy się Twoim pomysłem. Skontaktuj się jeżeli chcesz osiągnąć sukces.