...

Pozycjonowanie stron Kętrzyn, Mrągowo, Giżycko, Olsztyn.
Dlaczego wymaga wiedzy z kilku dziedzin nauki.

Pozycjonowanie stron to przede wszystkim informatyka, ale jak wspomniałem wyżej – nie tylko. SEO bez znajomości zasad marketingu, pisowni czy też psychologii jest trochę jak chodzenie po linie z przepaską na oczach – łatwo o klęskę.

Od czego zacząć?

Przede wszystkim zorientuj się czy pozycjonowanie stron w przypadku Twojego biznesu będzie trudne czy łatwe. Dzięki oprogramowaniu udostępnianemu przez Google profesjonalny pozycjoner jest w stanie określić wielkość Twojej konkurencji w Internecie. 

Pozycjonowanie stron, a lista słów kluczowych.

W naszym podejściu można wyróżnić kilka etapów pracy. Pierwszym jest znalezienie oraz zidentyfikowanie potencjału słów kluczowych które najlepiej oddają to co jako firma czy też osoba prywatna masz do zaoferowania. Po tym etapie dostajesz od nas listę co najmniej 50-ciu słów kluczowych od których zaczniemy etap pozycjonowania.

- koszt: ok. 50-150 zł netto

buty zwisające z linii jako alegoria pułapek jakie zawiera pozycjonowanie stron

Czy masz już stronę internetową?

Kolejnym pytaniem naszych ekspertów jest związane z dotychczas podjętymi działaniami w internecie przez Ciebie lub Twoją firmę. Możemy zacząć pracę jeżeli posiadasz już stronę, a jeśli nie to przygotujemy ją dla Ciebie. Preferujemy pracę od zera, ale w zasadzie jesteśmy w stanie pomóc na każdym etapie rozwoju Twojej strony.

Zaczynamy pozycjonowanie strony.

Budowa struktur oraz organizacja treści.

Jeżeli nie posiadasz strony internetowej – nie ma problemu! Przygotujemy ją dla Ciebie! Pracę nad stroną zaczynamy od zaplanowania „szkieletu” oraz przygotowania treści które mają znaleźć się na stronie. Każda linia tekstu, grafika czy nagłówek jest przemyślane i zgodne z zasadami pozycjonowania.

Chcesz otrzymać świetną ofertę?

Skorzystaj z darmowej wyceny na naszej stronie - bez zobowiązań!

Zobacz ofertę!

Kliknij poniżej i skorzystaj z wyceny Twojego projektu!
Kliknij tutaj

Pakiet na początek -
300.00 zł netto/mies.

Podłączenie śledzenia oraz analityki

2 narzędzia które powinna mieć podłączone każda strona internetowa od samego początku istnienia to:

To wystarczy do początkowej fazy wdrażania strony w struktury Google oraz do tego żeby uzyskiwać od Google informacje o postępach naszego pozycjonowania. Warto dobrze poznać te dwie aplikacje ponieważ będą one przez nas używane na co dzień. Nie są zbyt skomplikowane i pozwalają na bardzo wnikliwą analizę słów kluczowych na jakie wyświetla się nasza strona internetowa.

Tworzenie oraz aktualizacja mapy strony

Następnym ważnym czynnikiem ze względu na pozycjonowanie stron jest tworzenie i aktualizacja mapy strony w standardzie xml. To nic innego jak wszystkie nasze adresy internetowe zlokalizowane w obrębie jednej domeny. Np. adres https://agosti.pl/pozycjonowanie-stron/ jest adresem konkretnej strony na której obecnie się znajdujesz. Plik tworzymy za pomocą kreatora. Ja polecam ten na stronie xml-sitemaps.com Dzięki temu narzędziu utworzysz mapę dla praktycznie nieskończonej ilości adresów. Mapę strony możesz (a raczej powinieneś/naś) dodać również w Search Console.

Zasady na stronach - pozycjonowanie stron w pigółce:

  • dodajemy tylko jeden nagłówek H1 na stronę (najlepiej jako tytuł strony) i powinien być powiązany ze słowami kluczowymi strony
  • dodajemy wychodzące odnośniki, czyli wspieramy nasze argumenty
  • dodajemy wewnętrzne odnośniki czyli przekierowania np. do innych tematów na naszej stronie
  • dodajemy obrazy, grafiki, ikony i inne elementy graficzne uzupełnione o atrybut alt związany z tematem który poruszamy na stronie
  • tworzymy odpowiednią ilość tekstu (ok. 350 słów na jedną stronę)
  • w miarę możliwości używamy formy czynnej i słów łączących

Dlaczego w ten sposób? Otóż są to wytyczne na podstawie doświadczenia wielu lat pracy z SEO. Zachowanie tych wytycznych nie gwarantuje pierwszego miejsca na każde słowo kluczowe, ale pozwala Google łatwo zidentyfikować nasze zamiary.

Chcesz się dowiedzieć co dalej? Zostaw nam swoje dane, a opowiemy Ci wszystko na temat SEO! >>

Pozycjonowanie Google, Bing, Yahoo...

Pozycjonowanie Google jest jednym z najpopularniejszych. Nie wolno jednak zapominać o młodszych braciach Google takich jak Bing, Yahoo, Yandex czy Baidu Wszystkie te przeglądarki udostępniają swoje narzędzia analityczne z których warto korzystać żeby poprawić widoczność swojej strony w sieci. Wniosek: Pozycjonowanie strony w Google nie jest jedynym rozwiązaniem chociaż należy mieć świadomość że ponad połowa ruchu w Internecie w Europie to Google. Nadal jest to wyznacznik pewnego standardu.

Pozycjonowanie Kętrzyn, Mrągowo, Giżycko, Olsztyn

Pozycjonowanie stron - Cennik - czyli ile za ile?

Jestem fanem skrupulatnego rozliczania swojej pracy. Dlatego przygotowałem cennik w zależności od tego jakie potencjalne korzyści może przynieść mojemu klientowi. W zależności czy słowo kluczowe jest popularne, średnie lub mało popularne inna będzie cena. Chodzi również o to żebym jako pozycjoner miał wypłacaną odpowiednią kwotę w zależności od jakości mojej pracy. Brane pod uwagę w wycenie są miejsca od 17 do 1. Reszta nie podlega opłatom. Cennik poniżej.

Wyślij do nas wiadomość, a skontaktujemy się z tobą!

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.